Aktualności

Ekrany TVB w warszawskiej “Rotundzie”

Aktualności

W sierpniu 2021 roku zrealizowaliśmy wdrożenie ekranów LED w prestiżowej lokalizacji Banku PKO BP – warszawskiej “Rotundzie”. Ekrany o wysokiej jasności pozwalają na prezentowanie kontentu reklamowego banku w witrynach okiennych.

“Kids-pointy” robią furorę wśród dzieci

Aktualności

Każde z urządzeń interaktywnych, dostarczanych przez TVB, objęte jest systemem monitorującym statystyki aktywności użytkowników. Okazuje się, że prym wiodą najmłodsi na urządzeniach typu “Kids-point”, pozwalające na zabawę z wykorzystaniem ulubionych gier, dobranych dla różnych grup wiekowych. Te ekrany… pracują niemal bez przerwy.

Oddziały „Koncept” PKO Banku Polskiego

Aktualności

Nowe, ciekawe architektonicznie placówki „Koncept” PKO Banku Polskiego to kolejny projekt w jakim mamy przyjemność uczestniczyć, Bank postawił wysoko poprzeczkę projektantom, wykonawcom i TVB – dostawcy systemów Digital Signage. Rezultaty robią wrażenie, z resztą ocenią Państwo sami.

Nowi klienci wśród Banków Spółdzielczych

Aktualności

Pomimo trudnego okresu dla biznesu Banki Spółdzielcze nie zwalniają tempa. Do grona kilkudziesięciu naszych klientów dołączyły w ostatnim czasie Banki w Tarnogrodzie i Środzie Śląskiej. Proces obsługi Klientów usprawnią monitory i kioski interaktywne.